Location

IX edycja

Zasięg: Polska
Budżet: 3000 zł
Temat: Granica
Jury: Paulina Anna Galanciak, Paulina Pracz, Magdalena Lasota, Sławomir Okrzesik, Jacek Kawecki, Andrzej Ziemiański
Wsparcie finansowe: Rada Rodziców LO nr III we Wrocławiu, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia
Sponsoring: alboom.pl
Patronat: Wojewoda Dolnośląski, Akademickie Radio LUZ, Związek Polskich Artystów Fotografików

2016-2017
Location

VIII edycja

Zwycięzca: Maria Obrębska
Zasięg: Polska
Liczba uczestników: 444
Budżet: 2000 zł
Temat: Wzór
Jury: Paulina Anna Galanciak, Paulina Pracz, Magdalena Lasota, Sławomir Okrzesik, Jacek Kawecki, Andrzej Ziemiański
Wsparcie finansowe: Rada Rodziców LO nr III we Wrocławiu, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia
Sponsoring: alboom.pl
Patronat: Wojewoda Dolnośląski, Akademickie Radio LUZ, Związek Polskich Artystów Fotografików Album: zobacz okładkę
Dyplom: zobacz

Zobacz galerię 2015-2016
Location

VII edycja

Zwycięzca: Liwia Kwiatkowska
Zasięg: Polska
Liczba uczestników: 185
Budżet: 2000 zł
Temat: Energia
Jury: Paulina Anna Galanciak, Paulina Pracz, Jacek Kawecki, Andrzej Ziemiański
Wsparcie finansowe: Rada Rodziców LO nr III we Wrocławiu, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia
Sponsoring: alboom.pl, Strop Studio, K&M – punkt kserograficzny C-13
Patronat: Wojewoda Dolnośląski, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, Akademickie Radio LUZ, Związek Polskich Artystów Fotografików Album: zobacz okładkę
Dyplom: zobacz

Zobacz galerię 2014-2015
Location

Mini-Konkurs

Zwycięzca: Klaudia Kalisiewicz
Zasięg: Polska
Liczba uczestników: 156
Budżet: 300 zł
Temat: Sport
Sponsoring: JAKO Sport Polska

Zobacz galerię październik 2014
Location

VI edycja: wyniki konkursu

marzec 2014
Location

VI edycja

Zwycięzca: Damian Ciepłowski
Zasięg: Polska
Liczba prac: 524
Liczba uczestników: 262
Budżet: 4414 zł
Tematy: Wczoraj, dziś, jutro,
Stany skupienia
Wizualny oksymoron Jury: Paulina Pracz, Roman Michalik, Andrzej Rafał Waltenberger, Andrzej Ziemiański
Wsparcie finansowe: Rada Rodziców LO nr III we Wrocławiu, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia
Sponsoring: alboom.pl, K&M – punkt kserograficzny C-13
Patronat: Wojewoda Dolnośląski, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016, Akademickiego Radia LUZ, doba.pl
Plakat: zobacz Album: zobacz okładkę
Dyplom: zobacz

Zobacz galerię 2013-14
Location

VI edycja: film z udziałem Basi Kurdej-Szatan

marzec 2014
Location

Wystawa na Mobilnej Wiosce Warsztatowej SLOT Art Festivalu

Miejsce: podwórze na Trójkącie we Wrocławiu

Zobacz na Facebooku październik 2013
Location

V edycja

Zwycięzca: Aleksandra Michalewska
Zasięg: Wrocław
Liczba uczestników: 61
Budżet: 5500 zł
Tematy: Jesień życia – fotografia portretowa,
Zakazane smaki
Jury: Cezary Chrzanowski, Andrzej Ziemiański
Wsparcie finansowe: Fundacja Banku Zachodniego WBK, Rada Rodziców LO nr III we Wrocławiu, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia
Sponsoring: alboom.pl, K&M – punkt kserograficzny C-13,
Patronat: Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, doba.pl
Organizacja wystawy: Empik, Autograf
Plakat: zobacz Album: zobacz okładkę
Dyplom: zobacz

Zobacz galerię 2012-13
Location

IV edycja

Zwycięzca: Aleksandra Bogdanowicz
Zasięg: Wrocław
Liczba uczestników: 57
Budżet: 2000 zł
Tematy: Dzień z życia człowieka z pasją – tryptyk fotograficzny,
Wrocław przed Euro 2012 – fotografia reportażowa
Jury: Wiktor Dobras, Ola Klamut, Artur Pławiak, Paula Szarejko, Andrzej Ziemiański
Wsparcie finansowe: Rada Rodziców LO nr III we Wrocławiu
Sponsoring: alboom.pl, K&M – punkt kserograficzny C-13, PPSF PHO-BOS
Patronat: Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia
Organizacja wystawy: Empik
Reklama: City-Nav – jakdojade.pl
Plakat: zobacz Album: zobacz okładkę
Dyplom: zobacz

Zobacz galerię 2011-12
Movie

Wystawienie jednej z prac podczas SLOT Art Festivalu w Lubiążu

Powiększ lipiec 2011
Picture

III edycja

Zwycięzca: Justyna Kocur
Zasięg: Wrocław
Liczba uczestników: 33
Budżet: 750 zł
Tematy: Nocne echa Wrocławia,
Interpretacja obrazu C.D. Friedricha – “Wędrowiec przed morzem mgły”
Jury: Wiktor Dobras, Ola Klamut, Artur Pławiak, Paula Szarejko, Andrzej Ziemiański
Wsparcie finansowe: Rada Rodziców LO nr III we Wrocławiu, Tostoria MAX
Sponsoring: alboom.pl, K&M – punkt kserograficzny C-13, RHD
Patronat: Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, Akademickiego Radia LUZ
Organizacja wystawy: Empik
Plakat: zobacz Album: zobacz okładkę
Dyplom: zobacz

Zobacz galerię 2010-11
Picture

II edycja

Zwycięzca: Ola Klamut
Zasięg: Wrocław
Liczba uczestników: 57
Budżet: 500 zł
Tematy: Chwile ulotne jak ulotka – człowiek w pełni szczęścia,
“Mury” Kaczmarskiego – interpretacja
Jury: Elwira Gratkiewicz, Lidia Kupczyńska-Jankowiak, Hanna Łopuszańska, Leszek Maluga, Krzysztof Wojtiuk, Andrzej Ziemiański
Wsparcie finansowe: Rada Rodziców LO nr III we Wrocławiu
Sponsoring: ARW Focus, alboom.pl
Organizacja wystawy: Empik
Plakat: zobacz Album: zobacz okładkę
Dyplom: zobacz

Zobacz galerię 2009-10
Picture

I edycja

Zwycięzca: Piotr Antasik
Zasięg: edycja szkolna w LO III we Wrocławiu
Liczba uczestników: 18
Budżet: 190 zł
Tematy: Chwile ulotne jak ulotka – człowiek w pełni szczęścia,
Sytuacja budząca pozytywne emocje i miłe wspomnienia
Jury: Barbara Jędrzejewska, Hanna Łopuszańska, Andrzej Ziemiański
Wsparcie finansowe: Samorząd Uczniowski LO nr III we Wrocławiu
Sponsoring: Reprotechnika
Plakat: zobacz Dyplom: zobacz

Zobacz galerię 2008-09